Сообраќајка кај Велес, сообраќајот се пренасочува


Поради сообраќајна незгода сообраќајот од наплатната станица Сопот се пренасочува низ градот Велес.

Од 16:10 часот од наплатна станица Сопот кон Гевгелија, кај крстосница Башино село, поради случена сообраќајна незгода сообраќајот се пренасочува низ градот Велес, соопшти АМСМ.

23.05.2024 - 16:54

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега