ВИДЕО: Хрватската спортистка од програма во живо дозна дека сопругот ја изневерува

Една од најпознатите хрватски спортисти во историјата, Бланка Влашиќ, дозна дека нејзиниот сопруг, познатиот спортски новинар Рубен ван Гухт ја изневерува, а тоа се случи во програмата во живо!
Ван Гухт моментално известува од Европското првенство во Германија, а при неговото вклучување во телевизиска програма зад него се гледаа женски нозе. Кога виде што се случува, новинарот се обидел да ја сокрие сцената со шолја кафе, но веќе беше доцна, а шокантното видео почна да кружи на социјалните мрежи.
Бланка и Рубен се венчаа на 26 мај годинава.

25.06.2024 - 21:07

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега