Се испотепале на партиски собир

„На 14. април во 21.30 часот во Полициското одделение Старо Нагоричане, Б.Т. (44) од Свети Николе пријавил дека во село Алгуња, општина Старо Нагоричане, додека бил на партиски собир бил физички нападнат од Г.Т. од Свети Николе“,  стои во соопштението на МВР.

Оттаму информираат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

16.04.2024 - 11:59

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега