Time.mk и Grid.mk добиваат сериозна конкуренција - запознајте се со VESTI.MK

Нов агрегатор на вести се појави на македонската интернет сцена.

На агрегаторот со име VESTI.MK, ќе можете да најдете информации од МАКЕДОНИЈА, СПОРТ, ЕКОНОМИЈА, ЖИВОТ, БАЛКАН, СВЕТ, ТЕХНОЛОГИЈА, ФОТО – ГАЛЕРИИ, ВИДЕА и многу друго. Од VESTI.MK велат дека кај нив можете да видите 30 % повеќе информации отколку на grid.mk и 50 % повеќе информации отколку на time.mk.

Новиот агрегатор на вести можете да го видите на овој линк VESTI.MK, а вестите можете да ги пратитеи на Facebook.

Слоганот на VESTI.MK е: Не губи време, 100 медиуми на едно место! 

07.01.2014 - 14:55

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега