Ниту една нејзина објава не поминува незабележана: Презгодната Георгина повторно го покажа задникот (ФОТО)

Кристијано Роналдо секој слободен момент го користи за да ужива на луксузната јахта со своето семејство.

Овој пат Португалецот уживаше со своето семејство, како и неговата избраничка Георгина Родригез на јахтата, по што таа веднаш објави фотографија на социјалните мрежи, но не пропушти шанса да го покаже совршениот задник во танга.

Фотографиите за кратко време собраа повече од  два милиони лајкови и низа на коментари.

 
 
 
View this post on Instagram

Donde la vida comienza y el amor nunca termina

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on Jul 13, 2020 at 10:54am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.07.2020 - 14:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега