Страшна сообраќајка утринава во Србија: Пожарникари го сечат возилото за да ги извлечат повредените (ВИДЕО)

Страшна сообраќајка за случи утрово во Србија.

Во близина на Младеновац се судрија камион за ѓубре, патничко возило и комбе.

Шестмина се повредени па пожарникарите мораа да ги сечат возилата за да ги извлечат.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.08.2020 - 13:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега