Скопјанка ограбена на автобуска постројка во Центар

Вчера во 13.45 часот во СВР Скопје, Б.С.(78) од Скопје пријавила дека околу 09.15 часот на автобуска постојка на подрачјето на Центар во Скопје, едно лице со употреба на физичка сила ѝ одзело личен накит.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

20.06.2024 - 16:31

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега