ФОТО:Сестрата на Ким го блокираше Инстаграм

Сестрата на Ким, Кендел Џенер на Инстаграм објави фотографија  на која ги покажа гаќичките и за момент доби бројни лајкови кои успеаја да ја прекинат работата на оваа социјална мрежа.

18.03.2014 - 13:22

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега