ВИДЕО: Што ги преплаши Балотели и Буфон?

 

Марио Балотели и Џанлуиџи Буфон се добитници на награди од страна на „Web Show Awards“ за најпопуларни фудбалери на социјалните мрежи, а за време на нивната прес-конференција беа преплашени од зомби. Погледнете...

06.12.2013 - 12:58

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега