ВИДЕО: Бијонсе му посвети две песни на актерот Пол Вокер

 

Пејачката Бијонсе на својот концерт во Лос Анџелес отпеа две песни за трагично загинатит Пол Вокер.

06.12.2013 - 11:28

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега