Битола: Монструм присилил детенце да гледа порно-филм па се обидел да го силува

 

Монструм од Битола присилувал мало детенце да гледа порно-филмови. Според информациите од полицијата,  50-годишниот С.Д. во својот дом го присилувал деветгодишниот син на неговата вонбрачна сопруга да гледа порно-филм.

За настанот да биде уште по монструозен, битолчанецот  во септември  без никаква причина физички ги нападнал мајката и детето, а потоа се обидел и да го силува истото.

За делото кое го направил, монструмот си заработи соодветна кривична пријава.

08.11.2013 - 11:36
Фото: 
Нова Македонија

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега