Дончевски: Ќе умрам со отворени очи - Дарко Панчев ми го посра лицето (ВИДЕО)

Реакцијата на првиот македонски селектор, Андон Дончевски откако на денешниот ревијален меч Дарко Панчев не се појави во македонскиот дрес иако беше дел од првата македонска репрезентација која однесе победа против Словенија во Крањ

ВИДЕО: Екипа

28.10.2013 - 22:40

најчитано сега