ВИДЕО: Вака се навива - Комити ечат на полниот стадион во Букурешт

 

Иако беа само 250, навивачите на Вардар не се штедеа на мечот против Стеауа. И на пораз од 3:0 Комити ечеа во Букурешт

најчитано сега