ФОТО: Погледнете што направија хулиганите на СДСМ во Министерството за правда

Хулиганите на СДСМ демолираат се пред себе. Тие го демолираа и Минситерството за правда откако претходно влегоа и практично ја запалија канцеларијата на Претседателот Иванов на Рекорд

 
 
13.04.2016 - 21:32

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега