ВИДЕО: Ријана се појави пијана и издрогирана на концерт

Конторверзната пејачка Ријана уште еднаш ги разочара своите фанови. Овој пат таа доцнела цели 2,5 часа на нејзиниот концерт во Антверпен, а кога конечно дошла била пијана и издрогирана, па му се налутила и на еден фан зошто и фрлил подарок на сцената.

 

најчитано сега