Закана до српска турбофолкерка: Ако не ни дадеш пари твојот порно-филм ќе излезе во јавност

Српската фолк пејачка Сања Малетиќ добила закана од пар од Србија кој ја уценува дека ќе го пушти наводно порно-филмот кој таа го снимила ако не им даде голема сума на пари.

Се работи за 12.000 евра кои ги бараат ни помалку ни повеќе туку синот на нејзиното поранешно момче и неговата сегашна девојка, пренесе српски Курир.

Инаку, Сања која сега е среќно мажена се согласила да ги даде парите, па така и уценувчите биле уапсени.

Парот дошол до оваа идеја откако поранешниот на Сања на една журка им кажал дека никогаш нема да ја преболи и дека има порно-снимка со неа.

 

 

најчитано сега