ЕМОТИВНО: Ребека проговори за болеста на своето дете (Видео)

Македонската поп пејачка Ребека повторно проговори за болеста на нејзиниот син. Ребека во вестите на Канал 5 отворено говори за предрасудите кои ги има во нашето општество кон децата кои боледуваат од ретки болести.  Погледнете го емотивното видео.

11.10.2014 - 00:02


 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега