ВИДЕО: Рај за очи - најсексипилниот танц на Џеј Ло

44- годишната Џенифер Лопез на iHeartRadio ultimate Pool Party во Мајами Бич покажа дека жари и пали на сцената.

Се чини дека латино пејачката има повеќе енергија отколку пред 15 години, а неодамна откри како преминала на веганска исхрана и дека загубила неколку кила, и веднаш има повеќе енергија.

Се чувствувам одлично и психички и физички. Работа ми е да изгледам добро и затоа предано работам на тоа – рече пејачката која е на сцената повеќе од 20 години.

03.07.2014 - 16:20
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега