ZERO подари свечени фустани на девојчиња во згрижувачки семејства

ZЕRO BRЕND донираше два фустани од својата колекција  за полуматурскaтa и матурската прослава на две девојчиња сместени во згрижувачки семејства.

 

ZЕRO  им ја посакува целата среќа на овој свет и ја поздравува грижата на СОС Детско Село за своите штитеници, како и потребата компаниите да ја подигнат својата општествена одговорност за поддршка на младите од ранливи категории.

 

Модната куќа ZERO е најмладата членка на групацијата Фероинвест/Централинвест и деновиве ќе ја објави својата нова колекција за летната сезона која е пред нас.

25.05.2023 - 13:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега