ВО ЖИВО: Отварање на бугарскиот културно-информативен центар во Скопје

ВО ЖИВО: Отварање на бугарскиот културно-информативен центар во Скопје

25.11.2022 - 13:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега