ВИДЕО: Палчо снимен на камера одблизу во цивилниот автомобил

Портали Х објави видео на кое одблизу се гледа ликот на првоосомничениот за двојното убиство на Вања Ѓорчевска и Панче Жежовски. Палчо е снимен одблизу додека со цивилни автомобили беше транспортиран од скопскиот аеродром до затворот во Шутка. 

15.05.2024 - 22:02

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега