(ВИДЕО) Хорор во Индија: Пронајдени 20 змии во женски куфер на аеродром

Цариниците на аеродром на крајот од минатиот месец пронашле 22 змии во проѕирни кутии додека го прегледувале багажот на жена која допатувала во Индија од Куала Лампур.

11.05.2023 - 21:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега