Порнографски сајт и понуди работа на Меган Маркл

Порно страната „Јупорн“ и понуди работа на војвотката од Сасекс, Меган Маркл (38). Тие и понудиле позиција директорка на „посебни иницијативи“, односно нејзина работа би била да ги надгледува нивните активности.

Понуидата доаѓа бидејќи од страната сакале да и помогнат на Меган во одлуката да започе свој нов живот надвор од кралското семејство.

Шефовите на порно сајтот, тврдат дека поранешната актерка би била одлична режисерка и со сигурност би пронаоѓала креативни решенија и покрај сите застарени политики и начини на размислувања.

Потпретседател на Јупорн, Чарли Хјуџс истакнал дека би сакал Меган да биде дел од нивната компанија.

-Се докажавте како личност која нуди креативни решенија и интересни начини за светот да стане подобро место. Поради тоа совршена сте за оваа позиција. „Мегзит“ ги подели мислењата во светот, едни го осудуват кралскиот пар, а други го обвинуваат расизмот на британските медиуми за заминувањето на поранешната актерка од земјата. Знаеме дека ќе ви бидат понудени заслужени и интересни можности, но би сакале да ви понудиме единствена позиција на директор, вели шефот на Јупорн.

Тие не кажуваат колкава би била годишната плата на Меган, ниту колку часа ќе треба да работи, но секако го очекуваат нејзиниот одговор.

20.02.2023 - 10:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега