Облечена но гола: Нова провокација од Деми Роуз (ФОТО)

Провокативната старлета објави фотографии на социјалните мрежи на кои е облечана а гола. 

Деми на фотките е облечена во боди, исечено да неверојатни граници! Нема што не се гледа!

Поради своите супер провокативни фотографии Деми на социјалните мрежи има милиони следбеници.

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

Some vitamin me @fashionnova FashionNovaPartner

A post shared by Demi (@demirose) on Sep 29, 2020 at 12:33pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.10.2020 - 12:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега