Скојанец збесна - и ја скрши главата на својата снаа

Скопјанец си ја удрил снаата со камен, информираат денеска од МВР.

СПоред информациите од полицијата, скопјанецот Ц.М. вчера збеснал и ја удрил сопругата на неговиот брат З.М. со камен во главата. Инцидентот се случил на улицата „Радишанска“ во Скопје.

Жената заработила тешка повреда. ПОлицијата работи на целосно расчистување на случајот.

05.04.2014 - 11:52

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега