Иванов на митинг во Куманово

ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата “За Подобра Македонија” вечерва ќе одржи митинг во Куманово во 20:30 часот.

На овој митинг ќе биде претставен кандидатот за Претседател на Република

Македонија од ВМРО-ДПМНЕ, Ѓорге Иванов.

04.04.2014 - 19:45

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега