ФОТО: Е ова е тимска работа - ќе ве насмее до солзи

ФОТО: Навалица

28.03.2014 - 09:22
Фото: 
НАВАЛИЦА

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега