ВИДЕО: Аца Лукас ја расплака жена си- еве зошто

Соња Лукас неможеше да се воздржи и се расплака пред сите гости на прославата на својот 38-ми роденден. На прославата чиј органиозатор бил нејзиниот сопруг Аца Лукас таа добила многу подароци у букети, но сепак најголемо иозненадување и била самата прослава на која нејзиниот сопруг ги отпеал познатите стихови од Џеј аво тој момент Соња не можела да се воздржи и заплакала.

 

"Ние  сакаме прослави бидејчи тогаш се собираме со сите наши пријатели и навистина многу се забавуваме. Се беше совршено а мене ми е многу драго што гостите задоволни си отидоа дома вели Соња.

23.03.2014 - 15:23

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега