Легендарниот актер Мето Јовановски сними реклама за Хајникен

Легендарниот македонски актер Мето Јовановски сними реклама за „Хајнекен". Во рекламата тој е капетан на брод, а мотото на кампањата на Хајнекен е дека „Секој е легендарен по нешто"...

25.02.2014 - 10:57

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега