ФОТО: Тато, тато стварно ли е тивок Тихиот Океан?

 

20.02.2014 - 17:53
Фото: 
Навалица

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега