Денеска сите на плоштадот Македонија - да ги поддржиме Даниел Кајмакоски и Фифи

Денеска сите на плоштадот Македонија за поддршка на македонските претставници на шоуто "X Factor".

Како што јавува Хитпортал, денеска секој кој го поддржува и почитува Даниел Кајмакоски кој го воодушеви целиот Балкан со својот талент и скромност, како и Фифи, може да дојде и да им даде поддршка за подобар пласман.

Снимањето започнува во 16 часот и 30 минути.

 

04.01.2014 - 11:16

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега