ФОТО: Викторија Бекам украсува елка со високи потпетици

 

Елегантната Викторија Бекам речиси никаде не излегува без високи потпетици. Едноставно ги обожава, па дури и кога ја украсува својата елка.

13.12.2013 - 09:38

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега