Ноќ без мраз во Македонија - еве ги моменталните температури низ земјава

06.12.2013 - 23:42

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега