Трагедија: Се удави маж во Тиквешкото Езеро

Местел кафези во рибник, чамецот му се превртел и се удавил. Трагичен настан во водите на Тиквешкото Езеро. 56 годишниот Радо Т. утрово во 8 часот се удавил откако му се превртел  и потонал чамецот, додека ги поставувал кафезите во рибникот. Информацијата за Press24 ја потврди и полицијта

15.10.2013 - 11:27

најчитано сега