ФОТО: Џастин Бибер ги тера телохранителите да го носат на рамена

Џастин Бибер не престанува да ја шокира јавноста.

Тинејџерската ѕвезда  престојува во Кина поради својата турнеја, додека тој ужива во убавините неговите телохранитрели мораа да го носат на рамена. 

 

02.10.2013 - 11:42

најчитано сега