ВИДЕО: Адријана Лима се засрами кога ја прашаа за невиноста

Адријана Лима била невина до својата 27 годишна возраст, поточно се до нејзината венчавка со српскиот кошаркар Марко Јариќ со кого има и две ќерки. 


Таа нема воопшто проблем и не се срами да чекори во долна облека по модните писти во текот на ревиите на „Викторија Сикрет“, но во моментот кога еден новинар ја праша за губењето на невиноста таа се почуствува непријатно. 

 

 

10.09.2013 - 13:49

најчитано сега