ВИДЕО: Крвав нокаут за само 14 секунди

Австралиецот со хрватско потекло Антони Перош стана вистинска ѕвезда на елитната ММА организација откако за 14 секунди сред Бразил успеа да го нокаутира Вини Магалхаеш.

најчитано сега