ФОТО: Потег за респект на Хајдук на Филип Втори

Во спомен на жртвите од земјотресот, Скопје 1963-2013. Со овој транспарент играчите на Хајдук пред стартот на мечот со Турново му оддадоа почит на Скопје

ФОТО: СпортКлуб

1:56

најчитано сега