Масакр во Србија: Ја убил мајка си и соседите па се обесил

Вистинска крвава драма се случувала во Србија кога 55-годишен маж најпрво си ја убил мајката, потоа соседите, а на крај се самоубил, дознава Ало.рс.

Сланите од едно село во Србија утринава пријавиле дека 55-годишниот Миле Сариќ najprvo ја убил мајка си, неколку соседи и на крајот си го одзел животот бесејќи се.

Истрагата е во тек.

ФОТО: Ало.рс

 

најчитано сега