ФОТО: „Профи" паркирање во Скопје

Голема кола па мора три места да фати...

 

 

Оцени ја веста

30.03.2015 - 09:44
Фото: 
ѕид на сообраќајниот срам

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега