Проверете дали ќе останете без струја

Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје, по известувањето добиено од ЕВН Македонија АД , ги известува граѓаните  дека на ден 13.10.2014 година ( понеделник ) без електрична енергија ќе останат:

 - во периодот од 07.00 до 11.00 часот, корисниците од ул. Христо Татарчев, како и корисниците во кругот на фабриката Мирка Гинова ( општина Кисела Вода )

- во периодот од 09.00 до 13.00 часот, корисниците од бул. Свети Климент Охридски бр.63 и 63а, како и корисниците од бул. Свети Кирил и Методиј бр.40 и 50. ( општина Центар ) 

10.10.2014 - 14:29


 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега