ВИДЕО: Бебето поради кое плаче цел свет

Цел свет плаче поради ова бебенце старо само 7 недели ...

02.09.2014 - 09:57
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега