Видео кое го згрози светот - водител бакнува деца во уста

Верувале или не,  во Канада биле снимени 595 епизоди од педофилската емисија со име “Исто како мама” или “Just Like Mom”, на која деца и родители одговарале на прашања, а водителот одненадеж ги бакнувал децата во уста, по што следуваат низа аплаузи!

Оваа ТВ емисија го згрози светот!

28.08.2014 - 11:00
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега