Луѓето не можат да поверуваат како Џенифер Лопез изгледа во бикини на 51 година: „Латино вампирка“

 

Џенифер Лопез објави фотографија во минијатурно бикини и милиони фанови останаа без здив.

Пејачката и актерка фотографијата ја сподели со своите 131 милиони следбеници на Инстаграм, а доби комплименти од 30.000.

Многумина не можат да поверуваат дека е мајка на две деца, а изгледа толку добро на 51 година.

„О мој боже, невозможно е да има 51 година. Ј.Ло е латино вампирка“, е само еден од коментарите.

 
 
 
View this post on Instagram

Vacation vibes #SummerNights #SummerSunset: @lacarba

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on Sep 19, 2020 at 4:01pm PDT

Својата линија да ја одржува вежбајќи, а кога неодамна се подготвуваше за улога на проститутка во филмот „Hustlers“ призна дека на 10 дена се откажала од шеќери и јаглехидрати.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Feeling golden. Holding on to the last few moments of summer ... #GlowCheck

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on Sep 15, 2020 at 1:51pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.09.2020 - 22:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега