Ја уценувал малолетната девојка со која бил во врска дека ќе ја објави гола – па таа го пријавила во полиција

СВР Тетово поднесе кривична пријава Ш.С.(18) од с.Ларце, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „уцена“.

На 17.09.2022 било пријавено дека тој испраќал СМС пораки на малолетничка од тетовско, со која бил во љубовна врска, уценувајќи ја дека ќе објави нејзини фотографии со недолична содржина.

30.11.2022 - 16:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега