(ФОТО) Водителката Лила блесна во елегантно издание

Најпознатата македонска водителка Лила Стојановска блесна во уште една неверојатна модна кобинација во епизода на квизот „Се или нешто“.

Водителката објави фотографија на социјалната мрежа „Инстаграм“, на која позира во црн елегантен фустан во комбинација со отворени високи потпетици. Стојановска заведува со поглед, а својот изглед го надополни со најубавиот моден додаток којшто една самоуверена жена може да го носи - насмевка. 

24.11.2022 - 22:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега