ФОТО: Нова клинка на Клинички центар

„Еврохирургија“ е новата клиника во склоп на Клиничкиот центар „Мајка Тереза“. Или барем така пишува на влезот на ЈЗУ Универезитетска клиника за Неврохирургија.

20.11.2022 - 14:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа