ФОТО: Нивес во претесно бикини- бујните гради „кипеа“ од сите страни

Хрватската старлета Нивес Целзиус го користи секој можен начин за провокативна фотографија.

Овојпат причина за разголена фотографија беше навивање за Хрватска на ЕП2020.

По тој повод таа објави жешка фотографија  на која позира во премалечко бикини кое едвај ги задржа бујните гради.

 

23.06.2021 - 11:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега