(ФОТО) Градоначалник се кандидира за маж на годината: „Стиснете лајк за да победам“

Градоначалникот на Кавадарци, Митко Јанчев се кандидирал за позицијата во изборот „Маж на 2022 година“. Со цел за да победи на изборот, пуштена е спонзорирана реклама токму преку неговиот ФБ профил.

„Кликнете овде и притиснете лајк за да гласате. Започнува гласањето за наградата Маж на Годината за 2022 година според социјални медиуми“, стои во спонзорираната објава на кандидатот градоначалник за Маж на годината.

22.11.2022 - 22:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега