ФОТО: Ана Ивановиќ повторно бремена

Поранешната тенисерка Ана Ивановиќ и нејзиниот сопруг, поранешниот фудбалер Бастијан Швајнштајгер го чекаат своето трето дете, а радосната вест Ана ја сподели на социјалните мрежи.

-Сега јас и Бастијан официјално сме малцинство, напиша Ана на фотографијата со сопругот на која веќе и се гледа трудничкиот стомак.

Полот на бебето сè уште не е објавен. Ана и Бастијан се родители на два сина. Во 2018 година парот го доби синот Лука, а следната година синот Леон.

 

12.02.2023 - 15:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега